Diyetisyen Işın Sayın (0212 234 06 69)
Firma Vitrini
istanbul guvenlik sistemleri

İstanbul Güvenlik Sistemleri

Buradasınız : Anasayfa>> Makaleler >>İstanbul Güvenlik Sistemleri>>

İstanbul güvenlik sistemleri, şirketimiz kurulduğu tarihten beri güvenlik sektöründe gerek çalışkanlığıyla gerekse dinamikliğiyle halkın karşısında büyük bir saygı kazanmıştır. Başarı basamaklarını çok köklü alt yapısıyla tırmanmakta olup küçük çapta projeleri ile ileriye dönük hedefleriyle de yine projelerini geliştirerek hizmette sınır tanımamaktadır. Şirketimiz sunduğu son teknoloji ürünleriyle ve çözüm ortaklarıyla işin kısa zamanda halledilmesi gibi kriterleri göz önünde bulundurarak hareket etmektedir.

İstanbul kamera güvenlik sistemleri , her türlü güvenlik pazarlamacılığıyla ilgili ürünü müşterilerine sunmaktadır;

-CCTV yani İngilizce terimiyle “Closed Circuit Television”  sözcüklerinin baş harflerinden ilham alınarak oluşturulmuş olup “Kapalı Devre Televizyon” gibi bir manaya kapısı açılmaktadır. Günümüzde ise  CCTV sözcükleri deyince akla ilk olarak kapalı devre güvenlik sistemleri gelmektedir. Eski televizyonlarda kullanılan anten, uydu alıcı, internet tv gibi kullanılmakta idi ve televizyondaki görüntüyü bir çok kitle izlemekte idi.

CCTV Güvenlik kamera sistemlerinde ise sadece bulunulan ortamda faaliyet göstermekte olup belirli kişilere görüntü ve ses imkanı sağlanmaktadır. Daha anlaşılması gereken şekilde söylemek gerekirse güvenlik nedeniyle kullanılmaktadır ve şu zamanlarda da eğitim amacıyla faaliyet göstermekte olduğunu da görmekteyiz.

-Kamera kayıt sistemleri DVR olarak ta bilinmekte olan ve kameralardan gelen görüntülerin kaydedildiği sistemdir ki günümüzde 500 GB’tan başlamakta olup 20 TB ‘da kadar kayıt yapabilmektedir.

-Hırsızlar için alınan önlemlerin başında gelen hırsız alarmları

-Access kontrol diğer adıyla geçiş kontrol sistemlerinin kullanılması yani fabrikalarda düzenli bir kontrol gerçekleşmesi için sunulan ve işletmelerde ise sadece girmeye yetkisi olan kişilerin kontrol edilmesi için hazırlanmış bir sistemdir.

-Turnike bayiler ve kapı kilitleri, çoğunlukla tren ,metro ,stadyumlarda kullanılan sistemin iki kısmı vardır. Bel turnike ve boy turnikedir.

-Görüntülü olarak kullanılan kapı telefon sistemi

-Metal arama(sistemi) gibi daha bir çok alanda kullanılan materyalleri kontrol etmek amacıyla kullanılan sistemdir.

İstanbul güvenlik sistemleri her türlü imkanı müşterileri için hazırlamıştır. Yukarıda saydığımız gibi birçok alanda faaliyet vermekte olan şirketimiz kesintisiz 7/24 saat müşteri memnuniyeti de sunmaktadır.

Makaleler kategorisinde bulunan İstanbul Güvenlik Sistemleri sitemize 03.07.15 tarihinde eklenmiş ve 1 kişi tarafından ziyaret edilmiştir