Diyetisyen Işın Sayın (0212 234 06 69)
Firma Vitrini
istanbul hırsız alarmı

Yensav Bilişim Güvenlik

Buradasınız : Anasayfa>> Aksesuarlar, Firma Vitrini, Sponsor Firmalar, Tüm Firmalar >>Yensav Bilişim Güvenlik>>

Firmamız Yensav Bilişim & Güvenlik Sistemleri adıyla 2002 yılından bu yana akıllı ev sistemleri, hırsız alarm sistemleri , kamera sistemleri, web tasarım ve seo optimizasyon hizmetleri sunmaktadır.İstanbul Bostancıdaki ofisimizden tüm Türkiye’ye sektöründe uzman kadromuz ve son teknolojik ürünlerimizle hizmetler sunmaktayız. Son zamanlarda yayınlaşan akıllı ev sistemleri ve otomasyon sistemleriteknolojisini de bünyesinde barından firmamız gelişen teknolojiye paralel ilerleyerek sürekli yeniliklere uyum sağlamaktadır.

Kozyatağı Mah. İbrahim Ağa Sk. Volkan Apt. No.12/3 Bostancı / İstanbul
0216 427 1 428
0216 427 1 429
0549 427 1 428
info@yensav.com.tr
www.yensav.com.tr

Otomasyon Sistemleri

İstanbul otomasyon sistemleri ile firmalara ve bireylere evlere ve işyerlerine hizmetler sunmaktayız. İhtiyacınıza göre var olan sistemlerimizden yararlanabilir yada sadece size özel bir otomasyon sistemi hazırlayabiliriz.

Güvenlik Sistemleri

istanbul güvenlik sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri

İstanbul akıllı ev sistemleri ile bilim kurgu filmlerindeki olaylar tamamiyle gerçek oluyor ve yaşam standartlarınız maksimum dereceye yükseliyor. Evinizi mobil cihazınızdan yönetilebilir hale getiriyoruz hemde bunu evinizde hiçbir şekilde kırma dökme işlemi gerçekleştirmeden zahmetsizce yapıyoruz. Peki akıllı ev sistemlerinde ne gibi özellikler mevcut? Evinizin kombisini, klimasını, ışıkların elektrik gücüne kadar yönetmek ve siz evde olmasınız dahi evinizi yönetmek mümkün. Bir düşünsenize siz tatildeyken kapınız çalınca kimin geldiğini telefondan görebiliyor hatta konuşabiliyorsunuz isterseniz gelen misafirinize evde olmadan kapıyı açabiliyor kapatabiliyorsunuz. Bu okuduklarınız sadece standart akıllı ev sistemleri özelliklerinde belirtilenlerdir. Siz dilerseniz isteklerinize özel olarak geliştirmeler yapabilir ve sadece size ait bir sistem hazırlayabiliriz.

Hırsız Alarm Sistemleri

istanbul hırsız alarm sistemleri ile hırsızları caydırıcı yöntemlerle hem sizi hemde sizin olanı korumaktayız. Her geçen gün kalabalıklaşan ülkemizde hırsızlık olayları da oldukça fazlalaşmaktadır eğer sizde bu tür problemler ile karşılaşmak istemiyorsanız hemen firmamıza ulaşın size en uygun alarm sistemine kavuşun

Web Tasarım

istanbul web tasarım hizmetleri ile firmaların internetteki temsilciliğini yapmakta ve sanal ortamdan gerçek müşteriler edinmesini sağlamaktayız. Gelişen bilişim teknolojileri çağında web sayfası olmayan firma yok denilecek düzeyde azdır fakat artık sadece web sayfanızın olması yeterli gelmemekte ve günümüz teknolojilerine son derece ayak uydurmak zorundadır. Cep telefonlarının altın çağı olan 5 yıl içerisinde web sitelerinden müşteri edinme ve satışların neredeyse %70 'i mobil cihazlar üzerinden yapılmaktadır. Sizde firmanız için en uygun fiyatlarda ve günümüz teknolojisine uygun web siteleri için firmamızı arayarak bilgi edinebilir ve size en uygun web paketini seçebilirsiniz.

Seo Optimizasyon

Seo en kaba tabirle firmaların arama motorlarında üst sıralarda listelenmesi olayına denir.Firmamız doğal aramalar ile firmanızı üst sıralarda listeleterek web siteniz aracılığı ile müşteri edinmenizi sağlıyoruz bir nevi sanal ortamda sizin firmanız için pazarlamacılık yapıyoruz.

Aksesuarlar, Firma Vitrini, Sponsor Firmalar, Tüm Firmalar kategorisinde bulunan Yensav Bilişim Güvenlik sitemize 26.06.15 tarihinde eklenmiş ve 114 kişi tarafından ziyaret edilmiştir