Diyetisyen Işın Sayın (0212 234 06 69)
Firma Vitrini
istanbul yazar kasa

İstanbul Yazar Kasa

Buradasınız : Anasayfa>> Makaleler >>İstanbul Yazar Kasa>>

İstanbul yazar kasa sistemi uzun yıllar evvel bu ilde başlamış ve ürünün satımından tamirine kadar her türlü konu da yardıma açık bir vaziyette beklemektedir. Yazar kasada bir dönüm noktası olan merkezimde kurulum ,program, yazılım ve tamir, yedek parça gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden beri durmak, yılmak bilmeden çok hızlı bir şekilde ilerleyerek, köklü destek ekibiyle hizmetin gülen yüzü olan firmamız en hesaplı ve en oturaklı bir şekilde ilerlemektedir.En kısa zaman içerisinde hizmetin ulaşması ve müşterinin memnun olması için çok büyük bir çaba harcanmaktadır.

Bulunduğumuz çağın gerekçesi olan sektörümüzde servisimiz kendisini her geçen zamanda yenileyerek hem tamir hem yedek parça konusunda ilerlemiş ve istenilen her marka, her modeli bularak müşteri memnuniyetinden taviz vermemektedir.

Yedek parça ve aksesuarların güvence yetkili servisimiz tarafından sağlanmaktadır. Depolarımızda sergilediğimiz ürünler tamamıyla orijinal olup hepsi de kaliteli mallardır. Yazar kasanın bakımıyla ilgili olarak da şunları belirtmemizde yarar var. Yazar kasa bakım uygulaması ile cihazda oluşabilecek her türlü riskli hatanın ta en başında önlem almış olursunuz.

Cihaza uygulanan bakım cihazın hızını ve performansını olumlu yönde etkileyerek bu güzel servise sizlerin de ulaşmasını sağlamaktadır. Yazar kasa servisimiz size verdiği destekle cihazlarınızın ömrünü uzatırken herhangi bir şekilde oluşabilecek arızalara  karşı da önlem almış oluyor.

Cihaz onarılmaları çok büyük  ve hassas bir iş olduğu için. Cihazın yanlış kişiler tarafından veya yanlış bir şekilde tamiri olumsuz sonuçlara neden olacağından dolayı servisimizin en güvenilir kaynak olduğunu sizlere bildirmekten büyük sevinç  ve kurur duyarız, servisimiz en hassas dokunuşu yapar.

İstanbul da yazar kasa konusundaki sınırsız hizmetten sonuna kadar faydalanmak için hemen şimdi bu hizmete ortak olun.

İstanbul Yazar Kasa, 5 / 5 (4 votes)

Makaleler kategorisinde bulunan İstanbul Yazar Kasa sitemize 10.07.15 tarihinde eklenmiş ve 0 kişi tarafından ziyaret edilmiştir