Diyetisyen Işın Sayın (0212 234 06 69)
Firma Vitrini
bostancı akıllı ev sistemleri

Kadıköy Akıllı Ev Sistemleri

Buradasınız : Anasayfa>> Makaleler >>Kadıköy Akıllı Ev Sistemleri>>

Kadıköy akıllı ev sistemleri denilince akla gelen ilk konu nasıl güvenilebilir, kolay kullanımlı , her türlü
engele karşı koruyacak bizlere yerinde doğru zamanda bilgi verebilecek sistemleri sizler için, Kadıköy’de hizmet veriyoruz.Her şey den önce kendimize ve daha sonra kendimize ait olan eşyalara kıymetlere değer vermeliyiz.Uzak bir yere seyahat etmek durumunda kaldınız ve bundan herkesin haberi olmayabilir.

Kadıköy akıllı ev sistemi ile zili çalan kişiyi size yönlendirir ve tedbirini alır.Veya güvenemediğiniz konularda anahtarınızı bırakmak size caydırıcı gelir ama güvenli kart uygulaması ile sadece sizin seçtiğiniz kişiler evinize girebilir.Anahtarlar bu aynı durum söz konusu olamaz.Çünkü anahtarın bir kopyası hemen alınabilir , yada ana kilit değiştirilebilir.Güven duyacağınız her şey Kadıköy Akıllı Ev sistemlerinde sizleri karşılıyor.

Evinize güneş hemen hemen günün her saati vuruyor ve eve geldiğinizde basık bir hava ile karşılaşabiliyorsunuz.Bu sistem ile siz evde yokken bile sanki evdeymişsiniz gibi evinizin için de bir çok değişiklik yapabilirsiniz.

Mesela sizi sıkan o güneş’in getirdiği basık hava Nasıl mı ?
Uzaktan bağlanarak perdelerinizi kapatıp açabilirsiniz. Yada hiç ışık almayan bir evde yaşıyorsunuz eve girerken tereddüt ediyorsunuz. Siz gelemeden önce bir tuş ile ışıklarınızı açıp , gönül rahatlığıyla evinize gidebilirsiniz.

Sadece bunun için değil evinizde olmayacağınız zamanlarda olacaktır.Ama çevrenize evdeymişsiniz gibi görünüm verebilirsiniz.Perdeleri açıp , kapatabilir, ışıkları söndürüp açabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için www.yensav.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz veya
0216 427 1 428 numarasını arayabilirsiniz.

Makaleler kategorisinde bulunan Kadıköy Akıllı Ev Sistemleri sitemize 29.06.15 tarihinde eklenmiş ve 14 kişi tarafından ziyaret edilmiştir