Diyetisyen Işın Sayın (0212 234 06 69)
Firma Vitrini
vifak rehber

Vifak Rehber Yayında

Buradasınız : Anasayfa>> Duyurular >>Vifak Rehber Yayında>>

Tüm firmaları tek bir platforma birleştirmek amacıyla hazırlanan portalımız  yayın hayatına başlamış bulunmaktadır. Çıktığımız bu güzel ve uzun soluklu yolda  desteklerinizle varlığınızı hissettirerek tüm firmalara iş bulma olanağının kapılarını aralamak amacını hep birlikte gerçekleştireceğiz.

Vifak Firma Rehberi diğer rehberlere nazaran her zaman bir adım daha önde ilerlemek ve sürekli bilişim alanındaki yenilikleri kendi portalında uygulayarak hem firmalara hemde müşterilere kolaylık sağlamayı hedeflemektedir.

Rehberimizde bir firma iletişim bilgilerinin yanı sıra fotograf galerisi , detaylı hakkımızda yazısı ve tanıtım yazısı, firmaların tanıtım videosu gibi özelliklerde bulunmaktadır. Bu sayede web  sitesi olmayan bir firmanın neredeyse web sitesi  ihtiyaçlarının tümünü karşılamaktayız.

Ekip olarak firmanızın rehberimizde yer alması için izlediğimiz yol haritasından ilk aşama sizi işyerinizde ziyaret ederek firma iletişim bilgilerinizi edinmek olacaktır. Daha sonra röportaj tarzında geçen görüşmemizde firmanızın kuruluş yılı hangi alanlarda hizmetler vermektesiniz referanslarınız nelerdir gibi doneleri edindikten sonra son olarak işyerinizin ve ürünlerinizin hizmetlerinizin görsellerini, tanırım videosunu temin etmekteyiz. Edinmiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda içerikleriniz seo uzmanlarımız tarafından uygun makaleler haline getirilerek rehberimizde yayınlanmakta ve anahtar kelimeleriniz için çalışmalar yapılmaktadır.

Çıkmış olduğumuz bu web serüveninde amacımız kazanmaktan çok kazandırmaktır eğer sizde  Firma Rehberi projemizde yer almak isterseniz referans bilgileriniz ile birlikte icerik@vifakrehber.com adresine mail gönderebilir yada 0216 427 1 428 nolu telefondan bilişim departmanından detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Vifak Rehber Yayında, 5 / 5 (3 votes)

Duyurular kategorisinde bulunan Vifak Rehber Yayında sitemize 29.06.15 tarihinde eklenmiş ve 15 kişi tarafından ziyaret edilmiştir