Diyetisyen Işın Sayın (0212 234 06 69)
Firma Vitrini
vifak rehber

Vifak Rehber Nedir?

Buradasınız : Anasayfa>> Makaleler >>Vifak Rehber Nedir?>>

Vifak Rehber firmaların tek bir platformda toplandığı web sayfasıdır. Bu web sahibi sayesinde firmalara sitemiz üzerinden müşteri kazanmalarını ve kendilerini tanıtma imkanları sağlamaktayız. Sitemizde bir firmada olabilecek tüm özellikleri barındırarak (hakkımızda,tanıtım yazısı, resimler) adeta mini siteler oluşturmaktayız. Firmalarla ilgili içerikleri arama motoru optimizasyonu konusunda uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirmekteyiz. Firma rehberimize kayıt olmanız için öncelikle iletişim sayfasından talepte bulunmanız gerekmektedir.Daha sonra ilgili departmandan ekibimiz sizleri arayarak onay alır ve sizden randevu talep eder. Ekibimizden saha personelimiz ofisinizde sizleri ziyaret eder ve firmanız ile ilgili bilgileri toparlar kaç yılından kuruldunuz, hizmetleriniz nelerdir, hangi kelimelerde üst sıralarda çıkmak istiyorsunuz gibi sorularına cevap bulduktan sonra ofisinizin ve ürünlerinizin resimlerini temin eder. En geç 3 iş günü içerisinde elde edilen doneleri rehbere aktarır ve Google ve diğer arama motorlarına içerikleriniz ile ilgili  ping gönderilir. İçerikleriniz yayınlandıktan sonra size telefon ve mail yoluyla bilgi verilir. Bostancıdaki ofisimizden tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktayız.

Bizi Diğerlerinden Ayıran En Büyük Özellik ?

Farkımız, yaptığımız işi severek ve özenerek büyük bir ilgiyle yapmamızdır. Firma rehberimizdeki tüm firmalar tek tek ziyaret edilip varlığı ve faaliyetleri onaylanmış firmalardır. Rakiplerimiz gibi internetten bulduğumuz her firmayı telefonunu yazarak bırakmıyoruz adeta bir web sitesi yapıyoruz sizlere…

Firma İsminizle Sizi Zaten Tanıyorlar

Rehberimizdeki en büyük amaç belirlenen anahtar kelimeler üzerinden üst sayfalarda listelenmektir. Firma adınız ile sizi herkes tanıyor zaten önemli olan sizi tanımayan yeni müşteri potansiyeline ulaşmaktır.

Vifak Rehber ailesi olarak amacımız küçük bütçelerle büyük işler barındırmak ve iş yaptırmak istenildiğinde ilk akla gelen firma olmaktır. Bu doğrultuda çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.
Daha Detaylı Bilgi İçin : 0216 427 1 428

Vifak Rehber Nedir?, 5 / 5 (3 votes)

Makaleler kategorisinde bulunan Vifak Rehber Nedir? sitemize 26.06.15 tarihinde eklenmiş ve 19 kişi tarafından ziyaret edilmiştir