Diyetisyen Işın Sayın (0212 234 06 69)
Firma Vitrini
web sitesi fiyatı

Kurumsal Web Sitesi

Buradasınız : Anasayfa>> Kampanyalar >>Kurumsal Web Sitesi>>

Firma rehberine özel tüm firmalara yönetim panelli web paketi 1500 TL den başlayan fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Web sitesi günümüzde özellikle firmaların olmazsa olmaz demirbaşları haline gelmiş durumdadır. Peki iyi bir web sitesi nasıl olur bunların fiyatlandırması nasıldır?

Günümüz şartlarında web sitelerinde olması gereken özellikler

– Yönetilebilirlik : Web sayfanızda internet olan her ortamdan dilediğiniz anda değişiklik yapma özelliğine sahip olan yazılımsal olarak veri tabanı ile bağlantı kurulan içerik girmenize kolayca olanak sağlayan paneldir.

– Görsellik : Sitenize gelen ziyaretçilerin sıkılmadan sayfalarınızda gezinmesi için renk uyumundan ana taslağın çizimine kadar özenle hazırlanmış olan görsellik hedeflenen site tasarımıdır.

– Cihazlara Uyumluluk : Günümüzde gelişen ve hayatımızın parçası haline gelen telefon ve tabletlere uyumluluk sağlayabilen responsive tasarım olarak adlandırılan yazılım türüdür.

– Ziyaretçi Analizi : Web sitenizdeki ziyaretçilerin sizi arama motorlarında ne yazarak bulduğunu hangi sayfalarınızı gezdiğini ve sayfalarınızda ne kadar vakit harcadığını detaylı bir şekilde listeleyen ziyaretçi analiz yazılımıdır.

– Canlı Destek : Sitenizde online olan müşterilerinize anında chat olanağı saylayan yazılım türüdür.

İşte bu ve bunun gibi yeni gelecek özelliklere sahip olmalısınız ki sitenize gelen müşteriler bir daha gelme ihtiyacı duysun. Tabi kide en önemli şartlardan biriside google,yandex gibi search sitelerinde üst sıralarda çıkabilecek yazılım alt yapısına da sahip olmalıdır.

Web sitesi fiyatları normal hayatta karşılaşamayacağınız kadar farklılık gösterebilen inanılmaz bir piyasası olan bir durumdur. Sizin 5000 TL teklif verdiğiniz bir işe farklı bir firma 500 TL teklif verebilir. Fakat burada göz önünde bulundurmanız gerek  en önemli faktör karşınızdaki kişi yada firmanın o işi layıkıyla gerçekleştirebilecek mi? sorusuna cevap bulmanızdır. Eğer ki bir web sitesi yaptırmayı düşünüyor ve bunun için fiyat araştırmasına girdiyseniz firmamızdan teklif ve bilgi almanızı şiddetle öneririz.

Kurumsal Web Sitesi, 5 / 5 (3 votes)

Kampanyalar kategorisinde bulunan Kurumsal Web Sitesi sitemize 26.06.15 tarihinde eklenmiş ve 22 kişi tarafından ziyaret edilmiştir